Novinka: pravidelné on-line chaty s expertkami a experty každý týden!

Každý čtvrtek vás nově na chatu projektu „Starám se a pracuji“ přivítají expertky a experti mobilní poradny, kteří budou on-line odpovídat na vaše otázky. Už tento čtvrtek 5. září 2019 budete mít možnost zeptat se psycholožky poradny Mgr. Adriany De Martini na to, co vás zajímá. 

Expertky a experti z mobilní porady „Starám se a pracuji“ jsou od nynějška k zastižení on-line. Nové chaty probíhají pravidelně každý čtvrtek od 15 do 17 hodin a jsou dostupné v záložce Poradna / Chat s odborníky. V rámci nabídky bezplatné podpory mobilní poradny se budou postupně řešit témata z oblasti neformální péče, tedy otázky týkající se sociálních a zdravotních služeb, psychologické podpory, právní podpory nebo finančního poradenství pro předcházení rizik zadluženosti. Stačí svůj dotaz vepsat do jednoduchého formuláře. 

Tento čtvrtek 5. září od 15 hodin do 17 hodin bude na chatu pomáhat, radit a odpovídat Mgr. Adriana De Martini, psycholožka a psychoterapeutka, která má vlastní psychologickou praxi a dlouhodobě také působí v oblasti rozvoje lidských zdrojů. Aktuálně je ředitelkou HR ve společnosti Porsche Česká republika a je také členkou odborného týmu mobilní poradny. 

Jak zvládat stres a psychický nápor, když musíte pracovat, starat se o rodinu a současně pečovat i o své nemocné blízké? Kdo vám může pomoci? Jak zapojit do akce další členy rodiny? Zeptat se můžete i na spoustu dalších otázek spojených právě s psychickou zátěží ve vaší náročné životní situaci.

S paní Adrianou De Martini máte možnost potkat se i osobně, a to pokud jste neformálně pečující a chcete využít nabídky podpory a služeb naší poradny „Starám se a pracuji“. Podpora a služby poradny jsou poskytovány bezplatně, podmínky pro přihlášení do programu najdete zde

Neváhejte se na nás obrátit, rádi vám po můžeme.