V rámci naší poradny máte možnost získat rady, tipy a konzultace přímo od odborníků, kteří se na danou problematiku dlouhodobě zaměřují. Představujeme vám náš tým:

Mgr. Hana Boháčková

V psychologické praxi se dlouhodobě zabývá oblastí mezilidských vztahů a řešením stresových a krizových situací, mezi než často také patří řešení problémů v rámci neformální péče. S projektem spolupracuje od září 2018.  V naší mobilní poradně poskytuje pomoc v rámci psychologické a psychoterapeutické podpory.

Mgr. Adriana DeMartini

Je aktivní v soukromé psychologické praxi a v naší mobilní poradně předává své zkušenosti a rady v rámci psychologické a psychoterapeutické podpory. Dlouhodobě také působí v oblasti rozvoje lidských zdrojů, aktuálně je vedoucím HR ve společnosti Porsche Česká republika.

Ing. Renata Kainráthová

Skvěle se orientuje v oblasti sociálních a zdravotních služeb, ráda vám poradí se všemi možnostmi podpory, na které máte jako neformálně pečující nárok. S naším projektem spolupracuje od září 2018.  Dlouhodobě působí jako vedoucí pečovatelské služby a denního stacionáře G-centrum Tábor a je viceprezidentkou Asociace sociálních služeb ČR pro terénní služby.

Ing. Bc. Jan Sembdner

Dlouhodobě působí v oblasti pobytových i terénních sociálních služeb pro seniory, i proto je jedním z našich odborníků na podporu a pomoc v oblasti sociálních a zdravotních služeb. S projektem spolupracuje od října 2018.  Je součástí centra sociálních služeb Jiříkov a zaměřuje na osoby s Alzheimerovou chorobou.

Mgr. Marie Havrlíková

V naší mobilní poradně bude vaší pravou rukou, pokud řešíte otázky pomoci z oblastí sociálních a zdravotních služeb. S projektem spolupracuje od června 2019, na poli sociálních služeb, sociální práce a poradenství ovšem působí dlouhodobě a úzce spolupracuje s organizacemi jako jsou Život 90 či Remedium.

Mgr. Jan Toman

Pokud v rámci neformální péče potřebujete radu právníka, jste na správném místě! Mgr. Jan Toman s naší mobilní poradnou, spolupracuje od září 2018, dlouhodobě přitom působí jako advokát v advokátní kanceláři Jan Toman a dlouhodobě spolupracuje i s Byznysem pro společnost.

Ing. Radek Hábl

Trápí-li vás dluhy nebo se zadlužení bojíte, náš odborník vám pomůže najít správnou cestu. V mobilní poradně poskytuje podporu a poradenství v oblasti rizik, prevence a řešení zadluženosti. S projektem spolupracuje od března 2019. Dlouhodobě působil v korporátním sektoru, poté v neziskovém sektoru a veřejném sektoru, (spolupracuje s Úřadem vlády). Stál u zrodu důležitého projektu Mapa exekucí.