Aktuality

Aktuality

Známe zaměstnavatele přátelské k neformálně pečujícím

Aliance odpovědných firem Byznys pro společnost v partnerství s Ministerstvem práce a sociálních věcí slavnostně vyhlásily a předaly první ocenění v nultém ročníku ceny „Zaměstnavatel přátelský k neformálně pečujícím / Caregivers Friendly Employers 2021“. 

Hledáme zaměstnavatele přátelského k neformálně pečujícím!

Kdo pečuje o pečující? Byznys pro společnost a Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR vyhlašují cenu “Zaměstnavatel přátelský k neformálně pečujícím 2021”! Hledáme zaměstnavatele aktivně pomáhající svým zaměstnancům a zaměstnankyním, kteří musejí skloubit práci s dlouhodobou péčí o své blízké.

Ve čtvrtek 1. července bude na vaše dotazy v chatu odpovídat naše specialistka na sociální a zdravotní poradenství

Ve čtvrtek 1. července 2021 proběhne v čase 17:00 až 19:00 náš pravidelný chat s odborníky. Tento týden bude odpovídat specialistka na sociální a zdravotní poradenství, Mgr. Denisa Kováčová. Zajímáte se o podmínky ošetřovného, dlouhodobého ošetřovného či dalších příspěvků a dávek, které můžete jako neformálně pečující získat? 

Zapojte se ve čtvrtek 24. června do chatu s naším odborníkem na právní poradenství

Ve čtvrtek 6. června 2021 proběhne v čase 17:00 až 19:00 pravidelný chat s odborníky. Tento týden bude odpovídat specialista na právní poradenství Mgr. Jan Toman. Zajímá vás, na co máte jako neformálně pečující s ohledem na vaše zaměstnání nárok? Potřebujete poradit s majetkovým právem, nárokem na ošetřovné nebo dlouhodobé ošetřovné a dalšími záležitostmi při neformální péči?

Ve čtvrtek 17. června můžete pokládat dotazy v online chatu naší specialistce právního poradenství Mgr. Šárce Homfray

Ve čtvrtek 17. června 2021 proběhne v čase 17:00 až 19:00 pravidelný chat s odborníky. Tento týden bude odpovídat specialistka na právní poradenství Mgr. Šárka Homfray. Zajímá vás, na co máte jako neformální pečující s ohledem na vaše zaměstnání nárok? Hrozí vám ztráta zaměstnání a potřebujete poradit, jak situaci řešit? Všechny právní záležitosti můžete probrat s naší specialistkou již tento čtvrtek!