Aktuality

Aktuality

Online chat pro neformálně pečující s naším specialistou na právní poradenství ve čtvrtek 13. srpna

Ve čtvrtek 13. srpna 2020 proběhne v čase 15:00 až 17:00 pravidelný chat s odborníky. Tento týden bude odpovídat specialista na právní poradenství Mgr. Jan Toman. Zajímá vás, na co máte jako neformální pečující s ohledem na vaše zaměstnání nárok?

Ve čtvrtek 6. srpna chatujte s naší specialistkou na psychologické poradenství pro neformálně pečující

Ve čtvrtek 6. srpna 2020 od 15:00 do 17:00 bude na našem online chatu odpovídat Mgr. Adriana De Martini, odbornice na psychologické poradenství. Pečujete o svého blízkého a jste v těžké životní situaci? Potřebujete svou situaci probrat s odborníkem?

Ve čtvrtek 30. července se ptejte našeho specialisty na finanční poradenství

Ve čtvrtek 30. 7. 2020 proběhne v čase 15:00 až 17:00 náš pravidelný chat s odborníky. Potýkáte se jako neformálně pečující s finančními problémy a potřebujete poradit? Tento týden bude odpovídat specialista na finanční poradenství, Ing. Radek Hábl.

23. července se můžete ptát odborníka na sociální služby pro seniory

Ve čtvrtek 23. 7. 2020 proběhne v čase 15:00 až 17:00 pravidelný chat s odborníky. Tento týden bude odpovídat Ing. Bc. Jan Sembdner, který se specializuje na sociální služby pro seniory. 

V době Covid-19 společnost Philip Morris podpořila neformálně pečující a jejich blízké Tabletem od srdce!

Poradna „Starám se a pracuji“ pomáhá lidem, když se musí náhle začít starat o svého blízkého člověka. Ať už je to manžel, manželka, partner, partnerka, rodiče nebo děti, lidé pomáhají svým blízkým „každý den“ a jsou se svými blízkými ve stálém kontaktu. Co když ale máte svého blízkého člověka v domově seniorů nebo jiných zařízeních sociálních služeb a nemůžete ho navštívit, jako se to stalo nedávno v době nejpřísnějších vládních restriktivních opatření proti šíření koronaviru?