Aktuality

Aktuality

Hledáme zaměstnavatele přátelského k neformálně pečujícím!

Kdo pečuje o pečující? Byznys pro společnost a Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR vyhlašují cenu “Zaměstnavatel přátelský k neformálně pečujícím 2021”! Hledáme zaměstnavatele aktivně pomáhající svým zaměstnancům a zaměstnankyním, kteří musejí skloubit práci s dlouhodobou péčí o své blízké.

Ve čtvrtek 1. července bude na vaše dotazy v chatu odpovídat naše specialistka na sociální a zdravotní poradenství

Ve čtvrtek 1. července 2021 proběhne v čase 17:00 až 19:00 náš pravidelný chat s odborníky. Tento týden bude odpovídat specialistka na sociální a zdravotní poradenství, Mgr. Denisa Kováčová. Zajímáte se o podmínky ošetřovného, dlouhodobého ošetřovného či dalších příspěvků a dávek, které můžete jako neformálně pečující získat? 

Zapojte se ve čtvrtek 24. června do chatu s naším odborníkem na právní poradenství

Ve čtvrtek 6. června 2021 proběhne v čase 17:00 až 19:00 pravidelný chat s odborníky. Tento týden bude odpovídat specialista na právní poradenství Mgr. Jan Toman. Zajímá vás, na co máte jako neformálně pečující s ohledem na vaše zaměstnání nárok? Potřebujete poradit s majetkovým právem, nárokem na ošetřovné nebo dlouhodobé ošetřovné a dalšími záležitostmi při neformální péči?

Ve čtvrtek 17. června můžete pokládat dotazy v online chatu naší specialistce právního poradenství Mgr. Šárce Homfray

Ve čtvrtek 17. června 2021 proběhne v čase 17:00 až 19:00 pravidelný chat s odborníky. Tento týden bude odpovídat specialistka na právní poradenství Mgr. Šárka Homfray. Zajímá vás, na co máte jako neformální pečující s ohledem na vaše zaměstnání nárok? Hrozí vám ztráta zaměstnání a potřebujete poradit, jak situaci řešit? Všechny právní záležitosti můžete probrat s naší specialistkou již tento čtvrtek!

Ve čtvrtek 10. června od 17 hodin bude na chatu na vaše dotazy připravena odpovídat naše specialistka sociálního a zdravotního poradenství

Ve čtvrtek 10. června 2021 proběhne v čase 17:00 až 19:00 náš pravidelný chat s odborníky. Tento týden bude odpovídat specialistka na sociální a zdravotní poradenství, Ing. Renata Kainráthová. Rádi byste se informovali o sociálních službách, které by vám mohly s péči pomoct?