Aktuality

Aktuality

Připojte se k chatu s naší specialistkou na právní poradenství ve čtvrtek 22. října

Ve čtvrtek 22. 10. 2020 proběhne v čase 15:00 až 17:00 pravidelný chat s odborníky. Tento týden bude odpovídat specialistka na právní poradenství Mgr. Šárka Homfray.

Ve čtvrtek 15. října se na našem chatu můžete ptát na témata spojená se sociální a zdravotní problematikou

Zajímáte se o podmínky ošetřovného, dlouhodobého ošetřovného či dalších příspěvků a dávek, které můžete jako neformálně pečující získat? Rádi byste se informovali o sociálních službách, které by vám mohly s péči pomoct? Všechna témata můžete probrat s naší specialistkou již tento čtvrtek!

Zapojte se ve čtvrtek 8. října do chatu s naší specialistkou na sociální a zdravotní poradenství

Zajímáte se o podmínky ošetřovného, dlouhodobého ošetřovného či dalších příspěvků a dávek, které můžete jako neformálně pečující získat?

Ptejte se ve čtvrtek 1. října našeho odborníka na právní poradenství

Ve čtvrtek 1. 10. 2020 proběhne v čase 15:00 až 17:00 pravidelný chat s odborníky. Tento týden bude odpovídat specialista na právní poradenství Mgr. Jan Toman. 

Připojte se k chatu s odbornicí na psychologické poradenství ve čtvrtek 24. září

Ve čtvrtek 24. 9. 2020 od 15:00 do 17:00 bude na našem online chatu odpovídat Mgr. Adriana De Martini, odbornice na psychologické poradenství. Pečujete o svého blízkého a jste v těžké životní situaci? Potřebujete svou situaci probrat s odborníkem? Rádi byste se vžili do stavu vašeho blízkého a lépe ho pochopili? Všechna tato témata můžete probrat a poradit se s naší specialistkou již tento čtvrtek!