Aktuality

Aktuality

Chatujte ve čtvrtek 4. února s naší specialistkou na téma sociálního a zdravotního poradenství

Ve čtvrtek 4. února 2021 proběhne v čase 17:00 až 19:00 náš pravidelný chat s odborníky. Tento týden bude odpovídat specialistka na sociální a zdravotní poradenství, Mgr. Denisa Kováčová. Zajímáte se o podmínky ošetřovného, dlouhodobého ošetřovného či dalších příspěvků a dávek, které můžete jako neformálně pečující získat?

Ptejte se ve čtvrtek 28. ledna v chatu naší specialistky na sociální a zdravotní poradenství

Ve čtvrtek 28. ledna 2021 proběhne v čase 15:00 až 17:00 náš pravidelný chat s odborníky. Tento týden bude odpovídat specialistka na sociální a zdravotní poradenství, Mgr. Marie Havrlíková. Zajímáte se o podmínky ošetřovného, dlouhodobého ošetřovného či dalších příspěvků a dávek, které můžete jako neformálně pečující získat?

Podnikatel.cz: Jak může zaměstnavatel pomoci svým lidem, kteří doma pečují o seniory a nemocné?

Jak si poradila Jana Štěpánková, obchodní ředitelka kosmetické firmy Ryor, s péčí o svou maminku Evu, zakladatelku firmy? Zkušenosti, jak mohou zaměstnavatelé pomáhat svým zaměstnancům a zaměstnankyním při péči o své blízké...

Ve čtvrtek 21. ledna proběhne chat s naším specialistou na právní poradenství

Ve čtvrtek 21. ledna 2021 proběhne v čase 15:00 až 17:00 pravidelný chat s odborníky. Tento týden bude odpovídat specialista na právní poradenství Mgr. Jan Toman. Zajímá vás, na co máte jako neformálně pečující s ohledem na vaše zaměstnání nárok?

Ve čtvrtek 14. ledna můžete od 15 hodin s naším odborníkem chatovat na téma finančního a dluhového poradenství

Ve čtvrtek 14. ledna 2021 proběhne v čase 15:00 až 17:00 náš pravidelný chat s odborníky. Tento týden bude odpovídat specialista na finanční poradenství, Ing. Radek Hábl. Trápí vás dluhy, máte strach ze zadluženosti, nejste spokojení se svou finanční situací?