Aktuality

Aktuality

Chatujte ve čtvrtek 17. září s naším specialistou na finanční poradenství pro neformálně pečující

Ve čtvrtek 17. 9. 2020 proběhne v čase 15:00 až 17:00 náš pravidelný chat s odborníky. Tento týden bude odpovídat specialista na finanční poradenství, Ing. Radek Hábl.

Ve čtvrtek 10. září se můžete ptát našeho specialisty na sociální služby pro seniory

Ve čtvrtek 10. 9. 2020 proběhne v čase 15:00 až 17:00 pravidelný chat s odborníky. Tento týden bude odpovídat specialista na sociální a zdravotní poradenství Ing. Bc. Jan Sembdner. Ing. Bc. Jan Sembdner se specializuje na sociální služby pro seniory. Potřebujete poradit s péčí o vaše blízké? Potřebujete zjistit, na jaké sociální a zdravotní služby má váš blízký nárok? Všechna tato témata můžete probrat s naším specialistou na sociální a zdravotní poradenství již tento čtvrtek!

Ve čtvrtek 3. září se můžete v online chatu ptát odbornice na právní poradenství

Zajímá vás, na co máte jako neformální pečující s ohledem na vaše zaměstnání nárok? Hrozí vám ztráta zaměstnání a potřebujete poradit, jak situaci řešit? Všechny právnické záležitosti můžete probrat s naší specialistkou již tento čtvrtek!

Chatujte ve čtvrtek 27. srpna s naší specialistkou na sociální a zdravotní poradenství

Zajímáte se o podmínky ošetřovného, dlouhodobého ošetřovného či dalších příspěvků a dávek, které můžete jako neformálně pečující získat? Rádi byste se informovali o sociálních službách, které by vám mohly s péči pomoct? Všechna témata můžete probrat s naší specialistkou již tento čtvrtek!

Ptejte se ve čtvrtek 20. srpna naší specialistky na sociální a zdravotní poradenství pro neformálně pečující

Zajímáte se o podmínky ošetřovného, dlouhodobého ošetřovného či dalších příspěvků a dávek, které můžete jako neformálně pečující získat? Rádi byste se informovali o sociálních službách, které by vám mohly s péči pomoct? Ve čtvrtek 20. 8. 2020 proběhne v čase 15:00 až 17:00 náš pravidelný chat s odborníky.