Aktuality

Aktuality

Ptejte se ve čtvrtek 16. 7. 2020 naší specialistky na právní poradenství pro neformálně pečující

Zajímá vás, na co máte jako neformální pečující s ohledem na vaše zaměstnání nárok? Hrozí vám ztráta zaměstnání a potřebujete poradit, jak situaci řešit? Všechny právnické záležitosti můžete probrat s naší specialistkou již tento čtvrtek!

Ve čtvrtek 9. 7. 2020 proběhne online chat s naším odborníkem

Zajímáte se o podmínky ošetřovného, dlouhodobého ošetřovného či dalších příspěvků a dávek, které můžete jako neformálně pečující získat? Rádi byste se informovali o sociálních službách, které by vám mohly s péči pomoct? Všechna témata můžete probrat s naší specialistkou již tento čtvrtek!

Chatujte ve čtvrtek 2. 7. s naší specialistkou na sociální a zdravotní poradenství

Ve čtvrtek 2. 7. 2020 proběhne v čase 15:00 až 17:00 náš pravidelný chat s odborníky. Tento týden bude odpovídat specialistka na sociální a zdravotní poradenství, Ing. Renata Kainráthová.

Online chat ve čtvrtek 25. 6. s naší odbornicí na psychologické poradenství

Ve čtvrtek 25. 06. 2020 od 15:00 do 17:00 bude na našem online chatu odpovídat Mgr. Hana Boháčková, odbornice na psychologické poradenství. Pečujete o svého blízkého a jste v těžké životní situaci? Potřebujete svou situaci probrat s odborníkem? Rádi byste se vžili do stavu vašeho blízkého a lépe ho pochopili? Všechna tato témata můžete probrat a poradit se s naší specialistkou již tento čtvrtek!

Ve čtvrtek 18. června proběhne online chat na téma právního poradenství

Ve čtvrtek 18. 6. 2020 proběhne v čase 15:00 až 17:00 pravidelný chat s odborníky. Tento týden bude odpovídat specialista na právní poradenství Mgr. Jan Toman.