Aktuality

Aktuality

Ve čtvrtek 20. května můžete pokládat dotazy v online chatu naší specialistce právního poradenství Mgr. Šárce Homfray

Ve čtvrtek 20. května 2021 od 17:00 do 19:00 bude na našem online chatu odpovídat Mgr. Šárka Homfray, odbornice na právní poradenství. Zajímá vás, na co máte jako neformální pečující s ohledem na vaše zaměstnání nárok? Hrozí vám ztráta zaměstnání a potřebujete poradit, jak situaci řešit? Všechny právní záležitosti můžete probrat s naší specialistkou již tento čtvrtek!

Ve čtvrtek 13. května bude na vaše dotazy v chatu odpovídat naše specialistka na sociální a zdravotní poradenství

Ve čtvrtek 13. května 2021 proběhne v čase 17:00 až 19:00 náš pravidelný chat s odborníky. Tento týden bude odpovídat specialistka na sociální a zdravotní poradenství, Mgr. Denisa Kováčová. Zajímáte se o podmínky ošetřovného, dlouhodobého ošetřovného či dalších příspěvků a dávek, které můžete jako neformálně pečující získat? Rádi byste se informovali o sociálních službách, které by vám mohly s péčí pomoct?

Od 3. května 2021 se mohou očkovat proti Covid-19 všichni, kteří pečují o osoby ve III. a IV. stupni závislosti

Od 3. května 2021 se k očkování proti Covid-19 mohou registrovat všichni neformálně pečující, kteří pečují o osobu ve III. nebo IV. stupni závislosti u příspěvku na péči. Registrační kódy platí do 15. června.

Zapojte se ve čtvrtek 6. května do chatu s naším odborníkem na právní poradenství

Ve čtvrtek 6. května 2021 proběhne v čase 17:00 až 19:00 pravidelný chat s odborníky. Tento týden bude odpovídat specialista na právní poradenství Mgr. Jan Toman. Zajímá vás, na co máte jako neformálně pečující s ohledem na vaše zaměstnání nárok? Hrozí vám ztráta zaměstnání a potřebujete poradit, jak situaci řešit?

Chatujte ve čtvrtek 29. dubna s naší specialistkou na sociální a zdravotní poradenství

Ve čtvrtek 29. dubna 2021 proběhne v čase 17:00 až 19:00 náš pravidelný chat s odborníky. Tento týden bude odpovídat specialistka na sociální a zdravotní poradenství, Mgr. Marie Havrlíková. Zajímáte se o podmínky ošetřovného, dlouhodobého ošetřovného či dalších příspěvků a dávek, které můžete jako neformálně pečující získat? Rádi byste se informovali o sociálních službách, které by vám mohly s péči pomoct? Všechna témata můžete probrat s naší specialistkou již tento čtvrtek!