Aktuality

Aktuality

Ve čtvrtek 10. června od 17 hodin bude na chatu na vaše dotazy připravena odpovídat naše specialistka sociálního a zdravotního poradenství

Ve čtvrtek 10. června 2021 proběhne v čase 17:00 až 19:00 náš pravidelný chat s odborníky. Tento týden bude odpovídat specialistka na sociální a zdravotní poradenství, Ing. Renata Kainráthová. Rádi byste se informovali o sociálních službách, které by vám mohly s péči pomoct?

Chatujte ve čtvrtek 3. června s naším specialistou na finanční a dluhové poradenství

Ve čtvrtek 3. června 2021 proběhne v čase 17:00 až 19:00 náš pravidelný chat s odborníky. Tento týden bude odpovídat specialista na finanční poradenství, Ing. Radek Hábl. Trápí vás dluhy, máte strach ze zadluženosti, nejste spokojení se svou finanční situací? Jako neformálně pečující se potýkáte s finančními problémy a potřebujete poradit?

Ptejte se v chatu ve čtvrtek 27. května naší specialistky psychologické podpory Adriany De Martini

Ve čtvrtek 27. května 2021 od 17:00 do 19:00 bude na našem online chatu odpovídat Mgr. Adriana De Martini, odbornice na psychologické poradenství. Pečujete o svého blízkého a jste v těžké životní situaci? Potřebujete svou situaci probrat s odborníkem? Rádi byste se vžili do stavu vašeho blízkého a lépe ho pochopili? Všechna tato témata můžete probrat a poradit se s naší specialistkou již tento čtvrtek!

Ve čtvrtek 20. května můžete pokládat dotazy v online chatu naší specialistce právního poradenství Mgr. Šárce Homfray

Ve čtvrtek 20. května 2021 od 17:00 do 19:00 bude na našem online chatu odpovídat Mgr. Šárka Homfray, odbornice na právní poradenství. Zajímá vás, na co máte jako neformální pečující s ohledem na vaše zaměstnání nárok? Hrozí vám ztráta zaměstnání a potřebujete poradit, jak situaci řešit? Všechny právní záležitosti můžete probrat s naší specialistkou již tento čtvrtek!

Ve čtvrtek 13. května bude na vaše dotazy v chatu odpovídat naše specialistka na sociální a zdravotní poradenství

Ve čtvrtek 13. května 2021 proběhne v čase 17:00 až 19:00 náš pravidelný chat s odborníky. Tento týden bude odpovídat specialistka na sociální a zdravotní poradenství, Mgr. Denisa Kováčová. Zajímáte se o podmínky ošetřovného, dlouhodobého ošetřovného či dalších příspěvků a dávek, které můžete jako neformálně pečující získat? Rádi byste se informovali o sociálních službách, které by vám mohly s péčí pomoct?