Aktuality

Aktuality

V době Covid-19 společnost Philip Morris podpořila neformálně pečující a jejich blízké Tabletem od srdce!

Poradna „Starám se a pracuji“ pomáhá lidem, když se musí náhle začít starat o svého blízkého člověka. Ať už je to manžel, manželka, partner, partnerka, rodiče nebo děti, lidé pomáhají svým blízkým „každý den“ a jsou se svými blízkými ve stálém kontaktu. Co když ale máte svého blízkého člověka v domově seniorů nebo jiných zařízeních sociálních služeb a nemůžete ho navštívit, jako se to stalo nedávno v době nejpřísnějších vládních restriktivních opatření proti šíření koronaviru?

Ptejte se ve čtvrtek 16. 7. 2020 naší specialistky na právní poradenství pro neformálně pečující

Zajímá vás, na co máte jako neformální pečující s ohledem na vaše zaměstnání nárok? Hrozí vám ztráta zaměstnání a potřebujete poradit, jak situaci řešit? Všechny právnické záležitosti můžete probrat s naší specialistkou již tento čtvrtek!

Ve čtvrtek 9. 7. 2020 proběhne online chat s naším odborníkem

Zajímáte se o podmínky ošetřovného, dlouhodobého ošetřovného či dalších příspěvků a dávek, které můžete jako neformálně pečující získat? Rádi byste se informovali o sociálních službách, které by vám mohly s péči pomoct? Všechna témata můžete probrat s naší specialistkou již tento čtvrtek!

Chatujte ve čtvrtek 2. 7. s naší specialistkou na sociální a zdravotní poradenství

Ve čtvrtek 2. 7. 2020 proběhne v čase 15:00 až 17:00 náš pravidelný chat s odborníky. Tento týden bude odpovídat specialistka na sociální a zdravotní poradenství, Ing. Renata Kainráthová.

Online chat ve čtvrtek 25. 6. s naší odbornicí na psychologické poradenství

Ve čtvrtek 25. 06. 2020 od 15:00 do 17:00 bude na našem online chatu odpovídat Mgr. Hana Boháčková, odbornice na psychologické poradenství. Pečujete o svého blízkého a jste v těžké životní situaci? Potřebujete svou situaci probrat s odborníkem? Rádi byste se vžili do stavu vašeho blízkého a lépe ho pochopili? Všechna tato témata můžete probrat a poradit se s naší specialistkou již tento čtvrtek!