Aktuality

Aktuality

Ve čtvrtek 8. dubna můžete pokládat dotazy v online chatu naší specialistce psychologické podpory Mgr. Adrianě De Martini

Ve čtvrtek 8. dubna 2021 od 17:00 do 19:00 bude na našem online chatu odpovídat Mgr. Adriana De Martini, odbornice na psychologické poradenství. Pečujete o svého blízkého a jste v těžké životní situaci? Potřebujete svou situaci probrat s odborníkem? Rádi byste se vžili do stavu vašeho blízkého a lépe ho pochopili?

Ve čtvrtek 1. dubna od 17 hodin bude na chatu na vaše dotazy připravena odpovídat naše právní poradkyně Mgr. Šárka Homfray

Ve čtvrtek 1. dubna 2021 proběhne v čase 17:00 až 19:00 pravidelný chat s odborníky. Tento týden bude odpovídat specialistka na právní poradenství Mgr. Šárka Homfray. Zajímá vás, na co máte jako neformální pečující s ohledem na vaše zaměstnání nárok?

Zapojte se ve čtvrtek 25. března do chatu s naší specialistkou na sociální a zdravotní poradenství

Ve čtvrtek 25. března 2021 proběhne v čase 17:00 až 19:00 náš pravidelný chat s odborníky. Tento týden bude odpovídat specialistka na sociální a zdravotní poradenství, Mgr. Denisa Kováčová. Zajímáte se o podmínky ošetřovného, dlouhodobého ošetřovného či dalších příspěvků a dávek, které můžete jako neformálně pečující získat?

Chatujte ve čtvrtek 18. března se specialistkou na sociální a zdravotní poradenství

Ve čtvrtek 18. března 2021 proběhne v čase 17:00 až 19:00 náš pravidelný chat s odborníky. Tento týden bude odpovídat specialistka na sociální a zdravotní poradenství, Mgr. Marie Havrlíková. Zajímáte se o podmínky ošetřovného, dlouhodobého ošetřovného či dalších příspěvků a dávek, které můžete jako neformálně pečující získat?

Ptejte se ve čtvrtek 11. března v chatu našeho odborníka na právní poradenství pro neformálně pečující

Ve čtvrtek 11. března 2021 proběhne v čase 17:00 až 19:00 pravidelný chat s odborníky. Tento týden bude odpovídat specialista na právní poradenství Mgr. Jan Toman. Zajímá vás, na co máte jako neformálně pečující s ohledem na vaše zaměstnání nárok? Hrozí vám ztráta zaměstnání a potřebujete poradit, jak situaci řešit? Potřebujete poradit s majetkovým právem apod.?