Aktuality

Aktuality

Ptejte se ve čtvrtek 3. prosince naší specialistky na sociální a zdravotní poradenství

Ve čtvrtek 3. 12. 2020 proběhne v čase 15:00 až 17:00 náš pravidelný chat s odborníky. Tento týden bude odpovídat specialistka na sociální a zdravotní poradenství, Ing. Renata Kainráthová.

Ve čtvrtek 26. listopadu proběhne chat s naší specialistkou na sociální a zdravotní poradenství

Zajímáte se o podmínky ošetřovného, dlouhodobého ošetřovného či dalších příspěvků a dávek, které můžete jako neformálně pečující získat? Rádi byste se informovali o sociálních službách, které by vám mohly s péči pomoct? Všechna témata můžete probrat s naší specialistkou již tento čtvrtek!

Zapojte se ve čtvrtek 19. listopadu do chatu s naším specialistou na finanční a dluhové poradenství

Ve čtvrtek 19. 11. 2020 proběhne v čase 15:00 až 17:00 náš pravidelný chat s odborníky. Tento týden bude odpovídat specialista na finanční poradenství, Ing. Radek Hábl.

Online workshop: Caregivers Friendly Employers

Jak se stát zaměstnavatelem, který je přátelský vůči neformálně pečujícím? Připojte se zdarma k workshopu ve čtvrtek 12. 11. 2020 od 15:00 do 16:30 hodin.

Více >

Ve čtvrtek 12. listopadu se můžete od 15 hodin ptát v chatu našeho odborníka na právní poradenství

Zajímá vás, na co máte jako neformální pečující s ohledem na vaše zaměstnání nárok? Hrozí vám ztráta zaměstnání a potřebujete poradit, jak situaci řešit? Potřebujete poradit s majetkovým právem apod.? Všechny právnické záležitosti můžete probrat s naším specialistou již tento čtvrtek!