Náš tým

Náš tým

V rámci naší poradny máte možnost získat rady, tipy a konzultace přímo od odborníků, kteří se na danou problematiku dlouhodobě zaměřují.
Představujeme vám náš tým:

Zeptejte se nás

Ing. Renata Kainráthová

Sociální a zdravotní poradenství

Skvěle se orientuje v oblasti sociálních a zdravotních služeb, ráda vám poradí se všemi možnostmi podpory, na které máte jako neformálně pečující nárok. Dlouhodobě působí jako vedoucí pečovatelské služby a denního stacionáře G-centrum Tábor a je viceprezidentkou pro terénní služby v Asociaci poskytovatelů sociálních služeb ČR.

Mgr. Marie Havrlíková

Sociální a zdravotní poradenství

V naší mobilní poradně bude vaší pravou rukou, pokud řešíte otázky pomoci z oblastí sociálních a zdravotních služeb. S projektem spolupracuje od června 2019, na poli sociálních služeb, sociální práce a poradenství ovšem působí dlouhodobě a úzce spolupracuje s organizacemi jako jsou Život 90 či Remedium.

Ing. Bc. Jan Sembdner

Sociální a zdravotní poradenství

Dlouhodobě působí v oblasti pobytových i terénních sociálních služeb pro seniory, i proto je jedním z našich odborníků na podporu a pomoc v oblasti sociálních a zdravotních služeb. Pracovně působí v domově pro seniory v Libereckém kraji a zaměřuje se na služby pro osoby s Alzheimerovou chorobou.

Mgr. Denisa Kováčová

Sociální a zdravotní poradenství

Poskytuje odborné sociální poradenství v oblasti terénních a pobytových sociálních a zdravotních služeb, sociálních dávek, získání zaměstnání na otevřeném trhu práce atp. Má praxi v oblasti individuálního plánování s klienty pobytových sociálních služeb (azylových zařízení pro ženy a rodiny s dětmi) a zdravotních služeb (Centra následné péče FN v Motole).

Mgr. Adriana De Martini

Psychologické poradenství

Je aktivní v soukromé psychologické praxi a v naší mobilní poradně předává své zkušenosti a rady v rámci psychologické a psychoterapeutické podpory. Dlouhodobě také působí v oblasti rozvoje lidských zdrojů, aktuálně je vedoucím HR ve společnosti Porsche Česká republika.

Mgr. Hana Boháčková

Psychologické poradenství

V psychologické praxi se dlouhodobě zabývá oblastí mezilidských vztahů a řešením stresových a krizových situací, mezi než často také patří řešení problémů v rámci neformální péče. S projektem spolupracuje od září 2018.  V naší mobilní poradně poskytuje pomoc v rámci psychologické a psychoterapeutické podpory.

Mgr. Jan Toman

Právní poradenství

Pokud v rámci neformální péče potřebujete radu právníka, jste na správném místě! Mgr. Jan Toman s naší mobilní poradnou, spolupracuje od září 2018, dlouhodobě přitom působí jako advokát v advokátní kanceláři Jan Toman a dlouhodobě spolupracuje i s Byznysem pro společnost.

Ing. Radek Hábl

Finanční poradenství 

Trápí-li vás dluhy nebo se zadlužení bojíte, náš odborník vám pomůže najít správnou cestu. V mobilní poradně poskytuje podporu a poradenství v oblasti rizik, prevence a řešení zadluženosti. S projektem spolupracuje od března 2019. Dlouhodobě působil v korporátním sektoru, poté v neziskovém sektoru a veřejném sektoru, (spolupracuje s Úřadem vlády). Stál u zrodu projektu Mapa exekucí.

Mgr. Šárka Homfray

Právní poradenství

Je právní expertkou v poradně „Starám se a pracuji.“ Profesně se věnuje zejména pracovnímu a služebnímu právu, zabývá se nerovným zacházením a diskriminací, genderovými aspekty práva a světa práce. Orientuje se i na budoucnost trhu práce a pracovních oborů a jejich proměny, zejména ve spojení s digitalizací a kybernetickou bezpečností. Zajímá se o stereotypy a generalizace a jejich vliv na náš každodenní život.

Bc. Barbara Halířová

Finanční a dluhové poradenství

Vystudovala obor Sociální politika sociální práce na UJEP, 10 let pracovala jako sociální pracovník pro organizaci Člověk v tísni, z toho 8 let jako dluhová poradkyně jako odborný sociální pracovník. V posledních letech působí jako expert Agentury pro sociální začleňování pod Úřadem vlády na dluhovou problematiku a sociální služby. Je spoluzakladatelkou organizace IPŘP, kde působí jako vedoucí dluhového poradenství, vede akreditované semináře a kurzy pro veřejnost a sociální pracovníky a věnuje se přímé práci s klienty dluhového poradenství.

Help linka na psychologické poradenství

Úterý - liché týdny 15:00 – 17:00

+420 602 620 308

Mgr. Hana Boháčková