Pro pečující

Vy pomáháte svým blízkým, my pomůžeme vám!

Ocitli jste se v situaci, kdy pečujete o blízkého člověka?

Potřebujete získat odbornou radu, zorientovat se v nové situaci, získat informace? Připravili jsme pro vás bezplatnou poradnu, odborné konzultace, průvodce a informace, které vám ve vaší situaci mohou pomoci. Spolupracujeme také se zaměstnavateli, protože celá řada lidí a rodin se snaží sladit práci a péči o osobu blízkou.

Ať už potřebujete krátkou radu nebo komplexní odbornou pomoc, jsme tu pro vás. Společně to zvládneme!

Co je neformální péče a jaké první kroky byste měli udělat, když se dostanete do role neformálně pečujících? V následujícím videu vám poradí Ing. Renata Kainráthová, expertka na sociální a zdravotní poradenství naší poradny Starám se a pracuji a viceprezidentka pro terénní služby v Asociaci poskytovatelů sociálních služeb ČR.

S čím vám můžeme pomoci?

Sociální a zdravotní poradenství pro neformálně pečující

Vyznat se v systému sociálních a zdravotních služeb může být oříšek. Pomůžeme vám najít tu nejvhodnější a poradíme vám, o jaké příspěvky budete moci žádat.

Více

Psychologická pomoc a podpora pro neformálně pečující

Víme, že starat se o své nejbližší a ještě zvládat práci může být vyčerpávající fyzicky i psychicky. Když už nevíte kudy kam, psychologickou pomoc najdete u nás.

Více

Právní podpora pro neformálně pečující

Myslíte, že si nemůžete dovolit právníka? V naší poradně dostanete zdarma právní pomoc a rady v oblasti sociální a zdravotní, pracovního práva a dalších od opravdu zkušených odborníků.

Více

Finanční poradenství neformálně pečujícím

Jak vyjít s financemi při neformální péči, předcházet finančním rizikům nebo zadluženosti? Poradíme vám i o jakou podporu žádat u státu, zaměstnavatele nebo jaké máte možnosti v rámci soukromého pojištění.

Více

Jak vám můžeme pomoci?

Využijte služeb naší poradny ZDARMA

Poradna

Naši odborníci jsou připraveni vám poskytnout komplexní poradenství v oblasti sociální, zdravotní, právní, finanční a psychologické. Čerpat můžete až 60 hodin služeb našich odborníků ZDARMA.

Jsme k dispozici také online prostřednictvím aplikací Zoom, Skype, Microsoft Teams a Whatsapp.

alt text alt text alt text alt text
Chci využít služeb poradny zdarma

Potřebujete rychlou radu?

Na co se nás nejčastěji ptáte?

Help linka na psychologické poradenství

Úterý (sudý týden) 15:00 – 17:00

+420 608 329 081

Mgr. Adriana De Martini

Úterý (lichý týden) 15:00 – 17:00

+420 602 620 308

Mgr. Hana Boháčková