Pro pečující

Vy pomáháte svým blízkým, my pomůžeme vám!

Ocitli jste se v situaci, kdy pečujete o blízkého člověka?

Potřebujete získat odbornou radu, zorientovat se v nové situaci, získat informace? Připravili jsme pro vás bezplatnou poradnu, odborné konzultace, průvodce a informace, které vám ve vaší situaci mohou pomoci. Spolupracujeme také se zaměstnavateli, protože celá řada lidí a rodin se snaží sladit práci a péči o osobu blízkou.

Ať už potřebujete krátkou radu nebo komplexní odbornou pomoc, jsme tu pro vás. Společně to zvládneme!

S čím vám můžeme pomoci?

Sociální a zdravotní poradenství pro neformálně pečující

Vyznat se v systému sociálních a zdravotních služeb může být oříšek. Pomůžeme vám najít tu nejvhodnější a poradíme vám, o jaké příspěvky budete moci žádat.

Více

Psychologická pomoc a podpora pro neformálně pečující

Víme, že starat se o své nejbližší a ještě zvládat práci může být vyčerpávající fyzicky i psychicky. Když už nevíte kudy kam, psychologickou pomoc najdete u nás.

Více

Právní podpora pro neformálně pečující

Myslíte, že si nemůžete dovolit právníka? V naší poradně dostanete zdarma právní pomoc a rady v oblasti sociální a zdravotní, pracovního práva a dalších od opravdu zkušených odborníků.

Více

Finanční poradenství neformálně pečujícím

Jak vyjít s financemi při neformální péči, předcházet finančním rizikům nebo zadluženosti? Poradíme vám i o jakou podporu žádat u státu, zaměstnavatele nebo jaké máte možnosti v rámci soukromého pojištění.

Více

Jak vám můžeme pomoci?

Využijte služeb naší poradny ZDARMA

Poradna

Naši odborníci jsou připraveni vám poskytnout komplexní poradenství v oblasti sociální, zdravotní, právní, finanční a psychologické. Čerpat můžete až 60 hodin služeb našich odborníků ZDARMA.

Chci využít služeb poradny zdarma

Potřebujete rychlou radu?

Na co se nás nejčastěji ptáte?

Help linka na psychologické poradenství

Pondělí 15:00 – 18:00

+420 608 329 081

Mgr. Adriana De Martini

Středa 11:00 – 14:00

+420 602 620 308

Mgr. Hana Boháčková