Aktuality

Aktuality

Zapojte se ve čtvrtek 7. ledna do chatu na téma sociálních služeb pro seniory

Ve čtvrtek 7. ledna 2021 od 15:00 do 17:00 proběhne pravidelný chat s odborníky. Tento týden bude odpovídat specialista na sociální a zdravotní poradenství Ing. Bc. Jan Sembdner, který se specializuje na sociální služby pro seniory.

Pozvánka na webinář: Dopad koronakrize na dlouhodobou péči o seniory a pečující: zkušenosti z ČR a USA

Poradna Starám se a pracuji vás zve na webinář Dopad koronakrize na dlouhodobou péči o seniory a pečující: zkušenosti z ČR a USA, který se uskuteční ve čtvrtek 17. prosince 2020 od 15:00 do 17:00 na platformě Zoom. Webinář pořádá Česká společnost pro gerontologii ve spolupráci s aliancí Byznys pro společnost (projektem “Starám se a pracuji”).

Chatujte ve čtvrtek 17. prosince s naší specialistkou na právní poradenství pro neformálně pečující

Ve čtvrtek 17. prosince 2020 proběhne v čase 15:00 až 17:00 pravidelný chat s odborníky. Tento týden bude odpovídat specialistka na právní poradenství Mgr. Šárka Homfray. Zajímá vás, na co máte jako neformální pečující s ohledem na vaše zaměstnání nárok?

Ve čtvrtek 10. prosince se můžete zapojit do chatu se specialistkou na sociální a zdravotní poradenství

Ve čtvrtek 10. prosince 2020 proběhne v čase 15:00 až 17:00 náš pravidelný chat s odborníky. Tento týden bude odpovídat specialistka na sociální a zdravotní poradenství, Mgr. Denisa Kováčová. Zajímáte se o podmínky ošetřovného, dlouhodobého ošetřovného či dalších příspěvků a dávek, které můžete jako neformálně pečující získat?