Aktuality

Aktuality

Od 3. května 2021 se mohou očkovat proti Covid-19 všichni, kteří pečují o osoby ve III. a IV. stupni závislosti

Od 3. května 2021 se k očkování proti Covid-19 mohou registrovat všichni neformálně pečující, kteří pečují o osobu ve III. nebo IV. stupni závislosti u příspěvku na péči. Registrační kódy platí do 15. června.

Zapojte se ve čtvrtek 6. května do chatu s naším odborníkem na právní poradenství

Ve čtvrtek 6. května 2021 proběhne v čase 17:00 až 19:00 pravidelný chat s odborníky. Tento týden bude odpovídat specialista na právní poradenství Mgr. Jan Toman. Zajímá vás, na co máte jako neformálně pečující s ohledem na vaše zaměstnání nárok? Hrozí vám ztráta zaměstnání a potřebujete poradit, jak situaci řešit?

Chatujte ve čtvrtek 29. dubna s naší specialistkou na sociální a zdravotní poradenství

Ve čtvrtek 29. dubna 2021 proběhne v čase 17:00 až 19:00 náš pravidelný chat s odborníky. Tento týden bude odpovídat specialistka na sociální a zdravotní poradenství, Mgr. Marie Havrlíková. Zajímáte se o podmínky ošetřovného, dlouhodobého ošetřovného či dalších příspěvků a dávek, které můžete jako neformálně pečující získat? Rádi byste se informovali o sociálních službách, které by vám mohly s péči pomoct? Všechna témata můžete probrat s naší specialistkou již tento čtvrtek!

Ptejte se ve čtvrtek 22. dubna naší specialistky na sociální a zdravotní poradenství

Ve čtvrtek 22. dubna 2021 proběhne v čase 17:00 až 19:00 náš pravidelný chat s odborníky. Tento týden bude odpovídat specialistka na sociální a zdravotní poradenství, Ing. Renata Kainráthová. Rádi byste se informovali o sociálních službách, které by vám mohly s péči pomoct?

Ve čtvrtek 15. dubna můžete chatovat s naším specialistou na sociální a zdravotní poradenství

Další z našich chatů s odborníky proběhne ve čtvrtek 15. dubna 2021 od 17:00 do 19:00. Tentokrát bude odpovídat specialista na sociální a zdravotní poradenství Ing. Bc. Jan Sembdner, který se specializuje na sociální služby pro seniory. Potřebujete poradit s péčí o vaše blízké? Potřebujete zjistit, na jaké sociální a zdravotní služby má váš blízký nárok?