Aktuality

Aktuality

Ve čtvrtek 4. března proběhne chat s naší specialistkou na sociální a zdravotní poradenství

Ve čtvrtek 4. března 2021 proběhne v čase 17:00 až 19:00 náš pravidelný chat s odborníky. Tento týden bude odpovídat specialistka na sociální a zdravotní poradenství, Ing. Renata Kainráthová. Zajímáte se o podmínky ošetřovného, dlouhodobého ošetřovného či dalších příspěvků a dávek, které můžete jako neformálně pečující získat?

Ve čtvrtek 25. února od 17 hodin můžete chatovat s naším odborníkem na dluhové a finanční poradenství

Ve čtvrtek 25. února 2021 proběhne v čase 17:00 až 19:00 náš pravidelný chat s odborníky. Tento týden bude odpovídat specialista na finanční poradenství, Ing. Radek Hábl. Trápí vás dluhy, máte strach ze zadluženosti, nejste spokojení se svou finanční situací? Jako neformálně pečující se potýkáte s finančními problémy a potřebujete poradit? 

Zapojte se ve čtvrtek 18. února do chatu s naší specialistkou na právní poradenství

Ve čtvrtek 18. února od 17:00 do 19:00 bude na našem online chatu odpovídat Mgr. Šárka Homfray, specialistka na právní poradenství. Řešíte právní otázky spojené s péčí o osobu blízkou? Na co máte jako neformálně pečující ve vašem zaměstnání nárok? Jak můžete uplatnit nárok na dlouhodobé ošetřovné? 

Připojte se ve čtvrtek 11. února k chatu s odbornicí na psychologické poradenství

Ve čtvrtek 11. 2. od 17:00 do 19:00 bude na našem online chatu odpovídat Mgr. Adriana De Martini, odbornice na psychologické poradenství. Pečujete o svého blízkého a jste v těžké životní situaci? Potřebujete svou situaci probrat s odborníkem? Rádi byste se vžili do stavu vašeho blízkého a lépe ho pochopili? Všechna tato témata můžete probrat a poradit se s naší specialistkou již tento čtvrtek!