Aktuality

Aktuality

Ve čtvrtek 12. listopadu se můžete od 15 hodin ptát v chatu našeho odborníka na právní poradenství

Zajímá vás, na co máte jako neformální pečující s ohledem na vaše zaměstnání nárok? Hrozí vám ztráta zaměstnání a potřebujete poradit, jak situaci řešit? Potřebujete poradit s majetkovým právem apod.? Všechny právnické záležitosti můžete probrat s naším specialistou již tento čtvrtek!

Online chat s naším odborníkem na sociální a zdravotní poradenství proběhne ve čtvrtek 5. listopadu

Potřebujete poradit s péčí o vaše blízké? Potřebujete zjistit, na jaké sociální a zdravotní služby má váš blízký nárok? Všechna tato témata můžete probrat s naším specialistou na sociální a zdravotní poradenství již tento čtvrtek!
 

Chatujte ve čtvrtek 29. října od 15 do 17 hodin s naší specialistkou na sociální a zdravotní poradenství

Zajímáte se o podmínky ošetřovného, dlouhodobého ošetřovného či dalších příspěvků a dávek, které můžete jako neformálně pečující získat? Rádi byste se informovali o sociálních službách, které by vám mohly s péči pomoct?

Připojte se k chatu s naší specialistkou na právní poradenství ve čtvrtek 22. října

Ve čtvrtek 22. 10. 2020 proběhne v čase 15:00 až 17:00 pravidelný chat s odborníky. Tento týden bude odpovídat specialistka na právní poradenství Mgr. Šárka Homfray.

Ve čtvrtek 15. října se na našem chatu můžete ptát na témata spojená se sociální a zdravotní problematikou

Zajímáte se o podmínky ošetřovného, dlouhodobého ošetřovného či dalších příspěvků a dávek, které můžete jako neformálně pečující získat? Rádi byste se informovali o sociálních službách, které by vám mohly s péči pomoct? Všechna témata můžete probrat s naší specialistkou již tento čtvrtek!