Aktuality

Aktuality

Připojte se ve čtvrtek 11. února k chatu s odbornicí na psychologické poradenství

Ve čtvrtek 11. 2. od 17:00 do 19:00 bude na našem online chatu odpovídat Mgr. Adriana De Martini, odbornice na psychologické poradenství. Pečujete o svého blízkého a jste v těžké životní situaci? Potřebujete svou situaci probrat s odborníkem? Rádi byste se vžili do stavu vašeho blízkého a lépe ho pochopili? Všechna tato témata můžete probrat a poradit se s naší specialistkou již tento čtvrtek!

Chatujte ve čtvrtek 4. února s naší specialistkou na téma sociálního a zdravotního poradenství

Ve čtvrtek 4. února 2021 proběhne v čase 17:00 až 19:00 náš pravidelný chat s odborníky. Tento týden bude odpovídat specialistka na sociální a zdravotní poradenství, Mgr. Denisa Kováčová. Zajímáte se o podmínky ošetřovného, dlouhodobého ošetřovného či dalších příspěvků a dávek, které můžete jako neformálně pečující získat?

Ptejte se ve čtvrtek 28. ledna v chatu naší specialistky na sociální a zdravotní poradenství

Ve čtvrtek 28. ledna 2021 proběhne v čase 15:00 až 17:00 náš pravidelný chat s odborníky. Tento týden bude odpovídat specialistka na sociální a zdravotní poradenství, Mgr. Marie Havrlíková. Zajímáte se o podmínky ošetřovného, dlouhodobého ošetřovného či dalších příspěvků a dávek, které můžete jako neformálně pečující získat?

Podnikatel.cz: Jak může zaměstnavatel pomoci svým lidem, kteří doma pečují o seniory a nemocné?

Jak si poradila Jana Štěpánková, obchodní ředitelka kosmetické firmy Ryor, s péčí o svou maminku Evu, zakladatelku firmy? Zkušenosti, jak mohou zaměstnavatelé pomáhat svým zaměstnancům a zaměstnankyním při péči o své blízké...